Branża

  • Elektronika

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa (Mokotów)
    (02-657)

Praca na stanowisku INŻYNIER SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH (nr ref. ISN/2014)

Cała Polska

, igrekkwadrat S.C.

Opis działalności firmy

Jesteśmy integratorem teleinformatycznym realizującym ciekawe i zaawansowane technologicznie projekty w prestiżowych obiektach w regionie Mazowsza. Rozwijamy się śledząc nowości w branży teleinformatyki oraz automatyki i wdrażamy je u naszych klientów. Tworzymy zgrany zespół osób, dla których ważna jest satysfakcja z pracy, szacunek dla drugiej osoby, uczciwość i dobra atmosfera pracy.

INŻYNIER SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH (nr ref. ISN/2014)
Cała Polska

Opis stanowiska

  • Uruchamianie i programowanie systemów niskoprądowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowych i powykonawczych.
  • Nadzór nad technicznymi aspektami prowadzonych projektów.
  • Kontrola harmonogramu i budżetu projektu.
  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów.
  • Raportowanie bieżącego postępu prac.

Wymagania

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznoprojektowej.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD.
  • Chęć związania się z firmą na dłuższy czas.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie w koordynacji projektów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Samodzielność na stanowisku pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze teletechniki, automatyki i teleinformatyki.
  • Pracę w miłej atmosferze i młodym zespole.