Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Lublin
    (20-026)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka Osób starszych

Cała Polska

, ADESSA

Opiekunka Osób starszych
Cała Polska

Opis stanowiska

Praca polega na opiece nad osobą starszą lub chorą, pomocy przy codziennych czynnościach, a także prowadzeniu i dbaniu o gospodarstwo domowe.

Wymagania

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• miłe i przyjazne usposobienie
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece jest mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:
• w pełni legalne zatrudnienie (na podstawie zaświadczenia A1 i karty EKUZ)
• składki odprowadzane do ZUS od średniej krajowej
• atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze wypłacane w terminie
• pomoc w nauce języka niemieckiego
• wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego
• pokrycie kosztów podróży
• premie świąteczne i bonusy lojalnościowe
• ofertę dostosowaną do każdego Kandydata

Zaineresowanych prosimy o kontakt telefoiniczny na numer: +48 535 173 922

bądź mailowy na adres: info@adessa24.eu