Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kierowca międzynarodowy CE, cysterna- okolice Hamburga

Gdańsk

, Uniapol

Kierowca międzynarodowy CE, cysterna- okolice Hamburga
Gdańsk

Opis stanowiska

Agencja pracy AP Uniapol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca międzynarodowy C+E, cysterna- okolice Hamburga
Miejsce pracy: okolice Hamburga
Opis stanowiska:
• transport materiałów płynnych cysterną spożywczą bez ADRu
• trasy międzynarodowe

Wymagania

Wymagania
• prawo jazdy C+E oraz kartę kierowcy
• podstawowa bądź komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w przewozie materiałów płynnych

Oferujemy

Oferujemy:
• stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• wynagrodzenie składające się z podstawy + diety+ dodatków za pracę w weekend
• niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.