Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-010)

Praca na stanowisku Szef kuchni

Rzeszów

, Assunto Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz osób poszukujących pracy.

Naszą misją jest realizowanie procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów tak,aby zarówno Pracodawca jak i Pracownik mieli satysfakcję z wzajemnej współpracy.

Szef kuchni
Rzeszów

Opis stanowiska

  • Zarządzanie, kreowanie menu restauracji,
  • Opracowywanie i wprowadzanie nowych receptur gastronomicznych,
  • Planowanie, sporządzanie zamówień na surowce niezbędne do bieżącej produkcji,
  • Zarządzanie, organizowanie pracy podległemu zespołowi,
  • Efektywne planowanie kosztów kuchni,
  • Znajomość procedur pracy w gastronomii w tym przepisów BHP, HACCP.

Wymagania

  • Wykształcenie gastronomiczne,
  • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni,
  • Znajomość kuchni międzynarodowej oraz śledzenie aktualnych trendów kulinarnych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista, otwartość,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia.