Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Biała Podlaska
    (21-500)

Praca na stanowisku nabór na stanowiska Pracownik Biurowy

Biała Podlaska

, Centrum Odszkodowań

nabór na stanowiska Pracownik Biurowy

Opis stanowiska

Firma Centrum Odszkodowań ogłasza nabór na stanowiska Pracownik Biurowy:
Do głównych zadań na danym stanowisku będzie należało:
-prowadzenie korespondencji,
-sporządzanie raportów i zestawień,
-wykonywanie bieżących spraw z zakresu prowadzenie biura,
-obsługa klienta

Wymagania

Wymagania od kandydatów:
-wyższe wykształcenie(mile widziane prawo lub administracja)
-wysoka kultura osobista,
-umiejętność nawiązywania nowych kontaktów,
-komunikatywność, samokontrola na wys. Poziomie,
-innowacyjność i kreatywność,
-mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych

Oferujemy

W zamian oferujemy:
-pracę w młodym prężnie rozwijającym się zespole,
-szkolenia na wysokim poziomie
-możliwość rozwoju zawodowego