Branża

  • Dzieci / Przedszkola

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Olsztyn

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Olsztyn
Olsztyn

Opis stanowiska

Niepubliczne Przedszkole w Olsztynie/Zacisze, poszukuje kandydata/tki na stanowisko Nauczyciela Przedszkolnego.

Wymagania

- wykształcenie wyzsze kierunkowe - pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna

- kreatywność

- empatia i pozytywne podejście do dzieci

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz 7-15 lub 8-16

- chęć podjęcia stałej współpracy

Oferujemy

- umowa o pracę

- wynagrodzenie 3200zł brutto/miesiąc

- wsparcie kadry kierowniczej

- bardzo dobra atmosfera w pracy

- możliwość rozwoju zawodowego