Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Operator Magazynu - Olsztyn

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Operator Magazynu - Olsztyn
Olsztyn

Opis stanowiska

Szukamy kandydata do pracy w magazynie, w ogólnopolskiej firmie mającej swój oddział w Olsztynie. Jeżeli chcesz pracować w firmie, dla której pracownicy to największa wartość, a ich zaangażowanie i kompetencja mają bezpośredni wpływ na wyniki i sukcesy nasze i naszych partnerów. Chcesz wspólnie tworzyć sprzyjające i bezpieczne środowisko pracy.

Wymagania

Jeżeli posiadasz: - co najmniej roczne doświadczenie w pracy w magazynie lub produkcji - uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic z poziomu roboczego (UDT), albo jesteś zmotywowany by poszerzyć swoje kwalifikacje w tym kierunku. - jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym - nie boisz się pracy w zmiennych warunkach pogodowych - rozładunek i załadunek odbywa się na zewnątrz magazynu dodatkowo: - doświadczenie w pracy z czytnikami do obsługi systemów magazynowych

Oferujemy

Oferujemy: - umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, (dla osób bez UDT na wózki widłowe, praca na zlecenie do momentu ukończenia kursu - potem umowa o pracę), z wynagrodzeniem 3300 - 3500 PLN brutto - nadgodziny w pracy weekendowej 100% stawki podstawowej - atrakcyjne warunki zatrudnienia, ewaluacja stanowiska raz na 12 miesięcy - szeroki pakiet socjalny (program Kafeteria MyBenefit, dofinansowanie wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie grupowe, pakiet medyczny - opcjonalnie) - możliwość rozwoju zawodowego - dobrą atmosferę pracy