Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Ninove
    (Belgia)

Praca na stanowisku Monter Fotowoltaiki - Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Monter Fotowoltaiki - Belgia
Ninove

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z Ninove poszukujemy Monterów Instalacji Fotowoltaicznych na wstępny okres 10 tygodni. Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu projektu. Prace wynokywane są zarówno na dachach płaskich jak i tradycyjnych, skośnych. Klient oferuje całe wyposażenie jak i wszelkie środki ochrony

Wymagania

Monter musi pracować samodzielnie i mieć doświadczenie w zawodzie. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego Możliwość stałej współpracy po 12/20

Oferujemy

  Stawka na start 14.00€/h brutto + w zależności od doświadczenia Praca w wymiarze od 8 do 10 godzin dziennie Pomoc polskojęzycznego koordynatora w kwestiach administracyjno-rejestracyjnych na terenie Belgii Zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie