Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Jastrzębie-Zdrój
    (43-338)

Praca na stanowisku RATOWNIK MEDYCZNY

Jastrzębie-Zdrój

, Agencja Pracy Select

RATOWNIK MEDYCZNY

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Rodzaj pracy: praca stała

Poszukujemy pracowników do projektu mającego na celu wsparcie i aktywizację seniorów poprzez świadczenie usług teleopiekuńczych.

Zadania na stanowisku:
- Telefoniczny kontakt z podopiecznymi usług teleopieki.
- Wezwanie wsparcia, telefoniczne organizowanie i koordynowanie pomocy służb ratunkowych.
- Wsparcie telefoniczne seniorów.
- Wstępna diagnostyka podopiecznych.
- Prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej i papierowej.
- Pomoc przy wdrażaniu uczestników do projektu.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie w zakresie zawodu ratownika medycznego.
- Doświadczenie w pracy z seniorem i/lub osobami niepełnosprawnymi.
- Doskonałe zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne.
- Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i pod presją.
- Umiejętność współpracy w zespole.
- Dyspozycyjność – praca dwuzmianowa w godzinach 7-19; 19-7.
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego, wsparciu seniorów oraz w zakresie prowadzenia diagnostyki.

Oferujemy

Oferujemy:
- Umowę o pracę w stabilnej firmie.
- Wynagrodzenie 3500-4800 zł brutto w zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia.
- Przeszkolenie z zakresu realizowanych usług.
- Szkolenia z zakresu pracy z seniorem, komunikacji, pierwszej pomocy.
- Pełną wyzwań pracę w młodym zespole.
- Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia doświadczenia w pionierskiej branży jaką jest teleopieką.