Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Pielęgniarki praca na Bawarii 16€ brutto/godzinę + dodatki

Kielce

, TwojaOpieka24 Centrum Medyczno- Opiekuńcze

Pielęgniarki praca na Bawarii 16€ brutto/godzinę + dodatki
Kielce

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowiska:
pielęgniarki/ pielęgniarza
opiekunki/ opiekuna osób starszych
pielęgniarki dla dzieci

Zakres obowiązków:
opieka szpitalna, medyczna, pielęgnacyjna

Możliwość zatrudnienie w:
szpitalach
domach opieki
ośrodkach społecznych
instytucjach dla osób niepełnosprawnych

Czas pracy:
pełnowymiarowy dzień pracy
możliwość dostosowania zmian/ godzin pracy
Znasz kogoś z branży medycznej, kto chce pracować w Niemczech na stałe lub czasowo przekaż mu kontakt od nas.

Wymagania

Wymagania:
ukończone wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza lub opiekuna medycznego
doświadczenie w zawodzie mile widziane
gotowość do pracy zmianowej, weekendowej, czy pracy w dni świąteczne
język niemiecki dobry w mowie i piśmie (co najmniej poziom B1)

Oferujemy

Oferujemy:
Wynagrodzenie: od 16€ brutto/ godzinę + dodatki (dopłaty za zmiany w niedzielę, święta, czy w nocy)
Urlop i bony świąteczne
Zakwaterowanie (koszty noclegu są różne w zależności od wielkości i wyposażenia, ok. 200-500€)
Pomoc podczas procedury uznawania dyplomu

Miejsca pracy:
Augsburg
München
Ulm
Kochel a. See
Oberstaufen
Mindelheim
Oberschweinbach
Landsberg
Zusmarshausen