Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Halle
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Poszukiwana ekipa budowlana-praca przy suchej zabudowie

Poszukiwana ekipa budowlana-praca przy suchej zabudowie
Halle

Opis stanowiska

Poszukuje odpowiedzialnej ekipy 4-8 osobowej do pracy przy suchej zabudowie ( sciany/sufity), ktos z ekipy musi znac sie na systemach ppoz El 90 Knauf w 131. Praca na QM. Wymagana wlasna dzialanosc badz gewerbe, Freistellungsbescheinigung, Haftpflichtversicherung. Wlasny sprzet. Mozliwosc zalatwienia noclegu. Praca na dluzszy okres czasu.

Wymagania

-    motywacja do prac fizycznych
-    dobra kondycja fizyczna
-    zaangażowanie i chęć do pracy
-    doświadczenie na systemach ppoz El 90 Knauf w 131 ( min. 1 osoba w ekipie)

Oferujemy

-    Praca na QM