Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Nowa Sól
    (67-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac

Nowa Sól

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. kadr i płac
Nowa Sól

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy działającej w branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

 Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejscepracy: Nowa Sól, woj. lubuskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń,
  • Obsługę systemu kadrowo-płacowego SAP-HR i Płatnika,
  • Sporządzanie planów urlopowych,
  • Wystawianie zaświadczeń na potrzeby pracowników.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomości Kodeksu Pracy oraz zagadnień dotyczących ZUS, PDOF,
  • Doświadczenia w pracy z programem Płatnik oraz znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Znajomość programu SAP HR będzie dodatkowym atutem,
  • Dobrej organizacji pracy, dokładności i samodzielności.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, okolicznościowe wypłaty socjalne),
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego.