Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
    (50-010)

Praca na stanowisku Pracownik działu OBSŁUGI KLIENTA atrakcyjne wynagrodzenie

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)

, Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska

Pracownik działu OBSŁUGI KLIENTA atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów firmy
  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen ofertowych
  • Przygotowywanie materiałów prezentacyjnych
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Opracowywanie zapotrzebowania produkcyjnego
  • Aktywny udział w bieżących działaniach i projektach działu sprzedaży
  • Tworzenie i prowadzenie baz danych
  • Prowadzenie korespondencji mailowych oraz telefonicznych
  • Współpraca z innymi działami np. konstruktorskim

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane politechniczne lub techniczne)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji i wycen
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość programów Excel, Power Point
  • Zmysł techniczny

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w systemie jednozmianowym
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku