Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku E-commerce Manager na rynku niemieckim

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

E-commerce Manager na rynku niemieckim
Kraków

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta z branży komunikacji wizualnej - osoby do pracy na stanowisku:

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • opieka nad atrakcyjnością i aktualnością oferty w sklepie internetowym i w marketplace’ach (Amazon i Ebay),
  • wsparcie i odpowiedzialność za pracę zespołu e-commerce na rynku niemieckim,
  • poszukiwanie i rozwijanie kanałów dotarcia do klienta,
  • monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych,
  • analiza sprzedaży oraz potencjału nowych produktów do wprowadzenia na rynek,
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży internetowej,
  • znasz dobrze język niemiecki - warunek konieczny,
  • posiadasz co najmniej podstawową znajomość obsługi platform sprzedażowych (eBay, Amazon, Allegro itp.),
  • wykorzystujesz w praktyce narzędzia i rozwiązania wspierające analitykę i sprzedaż w kanale e-commerce- atut mile widziany,
  • potrafisz projektować i edytować materiały graficzne przy pomocy narzędzi programu Adobe Photoshop- dodatkowy atut,
  • cechują Cię: zdolność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków, a także kreatywne, niekonwencjonalne i nieschematyczne podejście do wykonywanych zadań,
  • znasz język angielski - dodatkowy atut.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • elastyczną formę zatrudnienia wg preferencji Kandydata,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży,
  • możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie i w środowisku międzynarodowym,
  • miłą i nieformalną atmosferę, a także nowoczesną kulturę pracy,
  • pakiet szkoleń związanych z objęciem stanowiska pracy,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji przy wdrażaniu swoich pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań.