Branża

  • Moda / Krawiectwo

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Social media specialist - Content creator

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Social media specialist - Content creator
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta poszukujemy Social Media Girl.

Kochasz modę a całą branżę fashion masz w małym palcu? Do tego zwinnie i płynnie posługujesz się social mediami i czujesz się w nich jak ryba w wodzie? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi tak to właśnie Ciebie szukamy!

Miejsce Pracy: Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • wyszukiwanie influencerów spójnych z estetyką marki,

  • pomoc przy planowaniu kampanii i sesji zdjęciowych,

  • wsparcie przy prowadzeniu profilu marki na Instagramie i Facebooku (dodawanie postów, tworzenie ciekawych relacji oraz planu feedu),

  • tworzenie kreatywnych opisów produktów firmy,

  • przygotowywanie kreacji foto/video, akcji promocyjnych oraz konkursów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś osobą o wysokim poczuciu estetyki, która samodzielnie prowadzi swoje konto na Instagramie i jest gotowa się nim pochwalić,

  • interesujesz się modą i branżą fashion (znasz aktualne trendy, marki, influencerów),

  • z łatwością posługujesz się programami do obróbki zdjęć i tworzenia relacji na Instagram,

  • jesteś osobą kreatywną, z pozytywnym zastawieniem do ludzi i chętną do pracy w prężnie rozwijającej się polskiej marce modowej.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w zgranym zespole,

  • udział w szkoleniach i konferencjach, a także najlepszych wydarzeniach branżowych.