Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wola Wiązowa
    (97-438)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Wola Wiązowa

, Agencja Pracy Select

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wola Wiązowa
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Prowadzenie kontroli wewnętrznej przebiegu procesów produkcji, produktów oraz dostaw.
- Weryfikacja przestrzegania reżimu technologicznego i sanitarnego pracowników prowadzących proces produkcji.
- Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnionych pracowników z zakresu GMP i GHP.
- Weryfikacja przestrzegania zasad GMP i GHP przez pracowników.
- Podejmowanie działań w przypadku zidentyfikowania niezgodności oraz produktów niezgodnych.
- Inicjowanie działań korygujących/zapobiegawczych.
- Współpraca z innymi działami w organizacji w ramach rozwoju oraz ciągłej poprawy procesów i systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności.
- Pobieranie i przygotowywanie prób do badań laboratoryjnych.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, chemia lub pokrewne) – minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe.
- W przypadku braku wykształcenia wyższego kierunkowego - minimum 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej branży spożywczej w Dziale Kontroli Jakości lub Technologii.
- Znajomość obsługi komputera.
- Staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
- Zaangażowanie w pracę.
- Bardzo dobra organizacji czasu pracy, samodzielność w działaniu.
- Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie.
- Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.
- Pracę pełną wyzwań i ciekawych doświadczeń.
- Możliwość rozwoju zawodowego.