Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Kleszczów
    (32-084)

Praca na stanowisku ELEKTRYK KLESZCZÓW

Kleszczów

, Agencja Pracy Select

ELEKTRYK KLESZCZÓW
Kleszczów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kleszczów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Obsługa, konserwacja oraz przeglądy maszyn i urządzeń elektrycznych.
- Wykonywanie napraw i remontów maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych.
- Konserwacja oraz przeglądy tablic i rozdzielni elektrycznych.
- Montaż instalacji elektrycznych.
- Sporządzanie niezbędnych raportów z wykonywanych prac.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka.
- Czytanie schematów i planów elektrycznych.
- Umiejętność wykonywania obsługi, konserwacji i remontów maszyn oraz urządzeń elektrycznych.
- Uprawnienia SEP minimum do 1 kV.
- Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.
- Prawo jazdy kat. B.
- Samodzielności w podejmowaniu własnych decyzji, dokładności, sumienności i odpowiedzialności.
- Mile widziana znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie.

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie 3200,00 zł brutto na okresie próbnym + premia uznaniowa w wysokości do 15%.
- Wdrożenie do zakresu obowiązków.
- Szkolenia zawodowe.
- Miłą atmosferę pracy.
- Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.