Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany (k/m)

Bydgoszcz

, Concept Plus

Pracownik ogólnobudowlany (k/m)
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lingen (Niemcy) oraz montaże na terenie całych Niemiec

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

• Prace ogólnobudowlane
• Montaż okien i drzwi
• Regipsy
• Prace porządkowe

Wymagania

Wymagania:

• Zdolności techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Czynne prawo jazdy – wymóg konieczny
• Mile widziany własny samochód
• Samodzielność, rzetelność

Oferujemy

Oferujemy:

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 13 € brutto/h w zależności od doświadczenia
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
• Nocleg podczas montaży opłacony przez pracodawcę
• Zapewnione śniadania i obiady
• Przyjazna atmosfera w pracy oraz zgrany zespół