Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Inżynier Sprzedaży Systemów Pneumatycznych

Szczecin

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Sprzedaży Systemów Pneumatycznych
Szczecin

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy inżynierskiej  oferującej wysokiej jakości komponenty dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywny rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych oferowanych przez naszego Klienta,
  • Nawiązywanie i utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami i kontrahentami,
  • Fachowe doradztwo produktowe, projektowe i techniczne dla Klientów,
  • Tworzenie planów sprzedażowych i realizację założonych celów,
  • Koordynację działań z członkami zespołu sprzedażowego i pozostałymi działami.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku pracy w branży pneumatyki lub mechatroniki,
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (mechanika, automatyka, mechatronika),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych, swobody w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • Samodzielności i umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowości do odbywania częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym,
  • Bogaty pakiet socjalny (MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny TU Zdrowie, bezpłatny kurs języka angielskiego),
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.