Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku OPERATOR SUWNIC

OPERATOR SUWNIC
Rogowiec

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
- Transportowanie towarów za pomocą suwnic.
- Ocenianie ciężaru ładunków i przestrzeganie możliwości udźwigu obsługiwanej suwnicy.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Uprawnienie do obsługi urządzeń transportu bliskiego - suwnic kategorii I S (suwnic, wciągników i wciągarek sterowanych z kabiny i z poziomu roboczego).
- Doświadczenie w kierowaniu suwnicą.
- Obsługa suwnicy na hali produkcyjnej.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dyspozycyjność.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym dla pracownika i członków jego rodziny.
- Pracę opartą o umowę o pracę.