Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Haren
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - PÓŁNOCNO-ZACHODNIE NIEMCY

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - PÓŁNOCNO-ZACHODNIE NIEMCY
Haren

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Północno-zachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:
- Komisjonowanie produktów
- Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
- Praca ze skanerem
- Ogólne prace magazynowe

Wymagania

- Doświadczenia na podobnym stanowisku
- Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
- Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
- Podstawowej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny
- Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
- Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy

- Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia po 6 lub 9 miesiącach
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 euro brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji – zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ
- Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
- Przyjazny system zaliczek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26 euro), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 euro za tydzień
- Tanie obiady w stołówce zakładowej
- Bezpłatną odzież roboczą
- Wsparcie polskiego koordynatora