Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Emsdetten
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - IBBENBUREN / EMSDETEN - NIEMCY

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - IBBENBUREN / EMSDETEN - NIEMCY
Emsdetten

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Emsdetten / Ibbenbüren (Nadrenia Północna-Westfalia)

Znasz język niemiecki? Możesz liczyć na zniżkę 100 € za zakwaterowanie!
Nie znasz języka? Ta praca jest także dla Ciebie!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów. Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
  • Skanowanie towarów
  • Inwentaryzacja
  • Ogólne prace magazynowe

Wymagania

  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Sprawnego zapamiętywania liczb
  • NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na 100 € zniżki za zakwaterowanie!
  • Samodzielności, dokładności
  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora