Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku INSTRUKTOR JOGI/PILATESU

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

INSTRUKTOR JOGI/PILATESU
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca dorywcza

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:
- Samodzielne prowadzenie zajęć pilatesu lub jogi.
- Merytoryczne przygotowanie do zajęć.
- Opracowywanie programów zajęciowych.
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z uczestnikami zajęć.

Wymagania

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Wiedza w zakresie prowadzenia zajęć.
- Pozytywne nastawienie, pasja, otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

Oferujemy:
- Pracę dorywczą na podstawie umowy zlecenie.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
- Możliwość prowadzenia zajęć w dogodnych dla siebie porach.