Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Operator maszyn CNC

Gliwice

, Helvetia

Operator maszyn CNC
Gliwice

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o.o.(nr cert. 7901) poszukuje dla swojego
niemieckiego klienta pracownika na stanowisku:
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków :
* Obsługa maszyn CNC oraz nadzorowanie procesu obróbki;
* Odczytywanie danych z rysunku technicznego;
* Kontrola i zabezpieczenie jakości produkcji;

Wymagania

Wymagania:
* znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
* wykształcenie kierunkowe programista CNC , mechanik przemysłowy;
* doświadczenie na danym stanowisku;
* umiejętność w programowaniu CNC(Heidenhein, Siemens);

Oferujemy

Oferujemy:
* zatrudnienie na postawie umowy o pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmy z
ugruntowaną pozycją na rynku;
* atrakcyjne wynagrodzenie;
* możliwość rozwoju zawodowego;
* opiekę polskiego koordynatora;
* zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;

Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)