Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • rotterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku pracownik magazynu Holandia, Magazynier, zbieranie zamówień, atrakcyjne stawki

Opis działalności firmy

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Poszukujemy również specjalistów w branżach budowlanych, spawaczy oraz monterów. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych klientów ,to dewiza naszej firmy.KRAZ 11653

pracownik magazynu Holandia, Magazynier, zbieranie zamówień, atrakcyjne stawki
rotterdam

Opis stanowiska

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Opis stanowiska pracy
Zbieranie zamówień na magazynie spożywczym w systemie słuchawkowym w języku polskim, praca na wózkach EPT, przygotowywanie produktów do wysyłki, również inne prace w zależności

Wymagania

• mile widziane prawo jazdy kat.B
• chęć i motywacja do pracy
• aktualne CV

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie €12,04/h
• wynagrodzenie wypłacane co tydzień
• praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00
• pracujące soboty - godziny dostosowane do natężenia pracy na magazynie
• ubezpieczenie zdrowotne
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)