Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Księgowy/Księgowa - Katowice

Katowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Księgowy/Księgowa - Katowice
Katowice

Opis stanowiska

Jaki przewidujemy zakres obowiązków objęty stanowiskiem?

• Prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej klientów
• Sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji podatkowych oraz raportów
• Przygotowywanie zamknięć miesiąca, bilansów
• Księgowanie dokumentów, faktur sprzedażowych i zakupowych w systemie
• Sprawdzanie poprawności rejestrów VAT
• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Czego oczekujemy?

• Doświadczenia - minimum 4 lata na podobnym stanowisku
• Wykształcania wyższego kierunkowego
• Dobrej znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości
• Prowadzenia pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej klientów
• Bardzo dobrej znajomości programu Comarch Optima
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
• Dobrej organizacji pracy – presja czasu, dokładność i rzetelność
• Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, praca z klientami zewnętrznymi.b

Oferujemy

Co oferujemy?

• Pracę od zaraz, w zgranym zespole ludzi lubiących swoją pracę
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie w wysokości 3500 do 5000 zł netto/mc
• Ciągły proces doskonalenia się na szkoleniach i kursach zewnętrznych i wewnętrznych
• Dbałość o zdrowie i kondycję (benefity)
• Kontakt z klientami oraz instytucjami zewnętrznymi
• Wsparcie doradców podatkowych.