Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Herford
    (Niemcy)

Praca na stanowisku PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI I MONTAŻU atrakcyjna praca w Niemczech!

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI I MONTAŻU atrakcyjna praca w Niemczech!
Herford

Opis stanowiska

·         Kontrola i ocena jakości dostarczanych materiałów od dostawców

·         Zapewnienie wymaganej jakości w działach produkcyjnych

·         Dokumentowanie wyników testów jakości

·         Proste prace montażowe

·         Inne obowiązki specyficzne dla ww. stanowiska pracy

Wymagania

·         Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana, ale niekonieczna

·         Gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

·         Zmysł estetyczny

·         Rzetelność, skrupulatność, dbałość o detale

·         Motywacja i chęci do pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 3 miesięcy zawieraną z firmą niemiecką
  • Ubezpieczenie
  • Pracę w przedsiębiorstwie produkującym wysokojakościowe komponenty do produkcji samochodów wyższej klasy jak Mercedes i Porsche
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Brak konta czasu pracy
  • Dodatki za nadgodziny, pracę w porze nocnej, pracę w niedziele i święta
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach jednoosobowych – odpłatność do 300 Euro/mc
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, w innym przypadku oferowany jest transport do miejsca pracy
  • Możliwość otrzymania zaliczki
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Urlop wypoczynkowy
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Obuwie do pracy
  • W przypadku przepracowania 3 pełnych miesięcy zwrot części kosztów podróży do max. 150 Euro
  • Złożenie wniosku o niemiecki numer podatkowy
  • Pomoc w organizacji dojazdu do Niemiec