Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy ds. Obsługi Klienta

Kraków

, HAER

Pracownik biurowy ds. Obsługi Klienta
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Kraków

NR Ref: HAER/Wł

Zakres obowiązków:
Działania w obszarze księgowości:
- administrowanie dokumentami,
- weryfikacja rachunków finansowych,
- fakturowanie, otwieranie i zamykanie projektów,
- tworzenie sprawozdań,
- analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytań klientów,
-doświadczenie z obszaru księgowości nie jest warunkiem koniecznym.

Wymagania

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
Dobra znajomość języka angielskiego,
Biegła obsługa komputera,
Umiejętność pracy w zespole,
Znajomość systemu Windows XP, MS Office,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Mile widziani studenci, absolwenci Finansów, Księgowości lub Ekonomii.

Oferujemy

Oferujemy:

Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
Umowę o pracę,
Nie wymagamy doświadczenia,
Wdrożenia do pracy poprzez szkolenia,
Bardzo dobry pakiet socjalny.