Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Back Office – produkcja

Gliwice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Back Office – produkcja
Gliwice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Gliwice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę klienta biznesowego w zakresie realizowanych zamówień,
  • Koordynację kwestii sprzedażowych, produkcyjnych i jakościowych, w celu dostarczenia informacji odnośnie etapów realizacji zleceń,
  • Ścisłą współpracę z wewnętrznymi działami firmy, a przede wszystkim z działem handlowym,
  • Przygotowywanie i analizowanie miesięcznych raportów sprzedaży,
  • Uczestnictwo w opracowaniu ofert dla klientów,
  • Wprowadzanie i aktualizację cen w systemie ERP,
  • Obsługę systemu CRM.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (np. Obsługa Klientów, Wsparcie Sprzedaży, Back Office),
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Praktycznej znajomości branży konstrukcji stalowych,
  • Wykształcenia wyższego technicznego (zarządzanie produkcją, logistyka),
  • Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, kreatywności i postawy proaktywnej,
  • Znajomości języka niemieckiego, co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z dużymi możliwościami rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej,
  • Przyjazną atmosferę i miłą współpracę w ramach całej międzynarodowej firmy,
  • Gruntowne przeszkolenie i wdrożenie na nowym stanowisku oraz wsparcie ze strony przełożonego.