Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Pracownik Biurowy

Kraków

, HAER

Pracownik Biurowy
Kraków

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta do jednego z Centrów BPO poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Kraków

Opis stanowiska :

Aktywna obsługa poczty e-mail / poczty głosowej
Pomoc w ustalania priorytetów dla Dyrektorów m.in. organizacji spotkań z Klientami
Kontakty z Klientami i pracownikami w imieniu przełożonych podczas ich nieobecności
Tworzenie prezentacji w programie PowerPoint
Wsparcie administracyjne biura m.in. przygotowywanie materiałów do spotkań, ewidencjonowanie kosztów.
Prowadzenie kalendarza spotkań.

Wymagania

Wymagania:

Biegła znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
Wykształcenie Wyższe- minimum studia licencjackie
Umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej
Umiejętności organizacyjne wysoki poziom dbałości o szczegóły
Znajomość MS Outlook i Office w stopniu bardzo dobrym
Gotowość do podjęcia inicjatywy w zespole oraz umiejętność reagowania na trudne sytuacje
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy :

Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
Bardzo dobre wynagrodzenie z atrakcyjnym pakietem świadczeń
Darmową prywatną opiekę medyczną
Umowę o pracę
Doskonałą atmosferę w pracy.
cv prosimy wysyłać na: beata@haer.pl