Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku KASJER

Warszawa

, INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A

KASJER
Warszawa

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Aktualnie dla naszego Klienta, sieci sklepów ogólnospożywczych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KASJER

Miejsce pracy: Warszawa

(Białołęka, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Śródmieście, Ursynów, Wawer, Wilanów, Wola)

Nr ref.: KAS/01/15

Wymagania

Wymagania:

- aktualne badania sanepid (warunek konieczny)
- doświadczenie w sprzedaży i handlu (mile widziane)
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dyspozycyjność
- sumienność i uczciwość

Oferujemy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w wybranej przez kandydata lokalizacji
- szkolenie kasjerskie
- wynagrodzenie ze stawką godzinową i regularne wypłaty
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy

Aplikacje prosimy przysyłać podając w tytule maila nr. ref: "KAS/01/15" ze wskazaniem preferowanej dzielnicy (dzielnic) lub osobiście:

Ul. Okopowa 33/26 (1 piętro)
Od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00

Aplikacje bez numeru referencyjnego ("KAS/01/15") nie będą rozpatrywane

prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).