Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego Lublin

Lublin

, WYG HR Consulting Sp. z o. o.

Operator wózka widłowego Lublin
Lublin

Opis stanowiska

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG, brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa WYG zatrudnia ok. 5500 osób, w 40 biurach zlokalizowanych w 30 krajach, na 3 kontynentach.
W Polsce WYG działa od 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 specjalistów. Spółki należące do Grupy WYG w Polsce świadczą usługi doradcze, planując i wdrażając złożone projekty w obszarze społeczno-gospodarczym, inżynieryjnym, doradztwa biznesowego. WYG w Polsce jest liderem w pozyskiwaniu funduszy unijnych i zarządzaniu wymagającymi przedsięwzięciami zarówno dla przedsiębiorstw prywatnych, jak i instytucji publicznych. WYG HR Consulting jest wiarygodnym partnerem biznesowym, wspierającym procesy zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
WYG HR dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

• Obsługa wózka widłowego,
• Pakowanie i załadunek,
• Zaopatrywanie produkcji,

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie na analogicznym stanowisku – jest warunkiem niezbędnym,
• Pełnoletniość,
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - wymóg konieczny,
• Wysoka motywacja do pracy,
• Sumienność i dokładność,
• Odpowiedzialność,

Oferujemy

Klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• Praca w stabilnej, znanej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
Miejsce pracy: Lublin