Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Inowrocław
    (88-100)

Praca na stanowisku Oferta pracy dla nauczycieli

Inowrocław

, ŻAK Inowrocław

Oferta pracy dla nauczycieli
Inowrocław

Opis stanowiska

Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” w Inowrocławiu poszukuje nauczycieli
do prowadzenia zajęć na przedmiotach:
-język angielski
-podstawy prawa pracy, ergonomia
-rachunkowość finansowa, biuro rachunkowe, biuro wynagrodzeń i podatków
-wiedza o teatrze, animacji społeczno-kulturalnej
-prawo budowlane, dokumentacja techniczna w budownictwie, kosztorysowanie
-mikro i makro-ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie finansami,
-polityka regionalna i horyzontalna UE
-marketing
-historia stroju, rysunek odręczny, teoria wizażu, psychologia koloru

Wymagania

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać w sekretariacie szkoły mieszczącym się przy ul. Bp. Laubitza 4 w Inowrocławiu, lub na adres e-mail