Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Opalenica
    (64-330)

Praca na stanowisku Pracownik Magazynu/Picker - STAŁA PRACA

Opalenica

, Univeg Logistics Poland Sp. z o.o.

Pracownik Magazynu/Picker - STAŁA PRACA
Opalenica

Opis stanowiska

FIRMA UNIVEG LOGISTICS POLAND NALEŻĄCA DO DUŻEGO MIĘDZYNARODOWEGO HOLDINGU LOGISTYCZNEGO SPECJALIZUJĄCEGO SIĘ W OBROCIE ARTYKUŁAMI ŚWIEŻYMI, POSZUKUJE DO ODDZIAŁU W NIEPRUSZEWIE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKA:

PIKER
Nr ref.: PN/07/2015

PRACOWNIK MAGAZYNU
Nr ref.: PMN/07/2015

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
 komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność
 książeczka sanitarno-epidemiologiczna
 mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych poziomego składowania
 mile widziana znajomość zagadnień obsługi gospodarki magazynowej
 mile widziana znajomość obsługi skanera

Oferujemy

OFERUJEMY:
 umowę o pracę
 wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowania
 pracę w systemie zmianowym
 pracę w międzynarodowej firmie

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ SKONTAKTOWANIA SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI
NADESŁANYCH OFERT NIE ZWRACAMY

DO OFERTY PROSIMY DOŁĄCZYĆ KLAUZULĘ: „WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W OFERCIE (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29.08.1997R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, DZIENNIK USTAW NR 133, POZ. 883).”