Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Pomocnik Magazynu - Komisjoner

Kraków

, Grupa K&K

Pomocnik Magazynu - Komisjoner
Kraków

Opis stanowiska

Grupa K&K jest kompetentną, działającą od 1993r na terenie Niemiec Agencją Pracy Tymczasowej. Działania Firmy opierają się o 9 biur oddziałów terenowych w Niemczech zatrudniających ca 1000 pracowników w różnych branżach przemysłowych.

Dla naszego renomowanego Klienta w Niemczech poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynowy/pomocnik magazynowy
Miejsce pracy: Niemcy / Mockmuhl

Zakres zadań:
- komisjonowanie towaru za pomocą systemu słuchawek

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- sprawność fizyczna, sumienność i dokładność
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:
- długoterminowe, stabilne, legalne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- pomoc w zakwaterowaniu, legalny pobyt
- stałą opiekę koordynatora

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r Dz.U. z dnia 2002, Nr 101, poz.926 z późn. zm.
Skontaktujemy się z każdym Kandydatem, który dostarczy nam swoje CV.