Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Janki
    (05-090)

Praca na stanowisku Praca OD ZARAZ na weekendy - sprzedawca/hostessa

Janki

, Sklep Meblowy DEKO

Praca OD ZARAZ na weekendy - sprzedawca/hostessa
Janki

Opis stanowiska

SKLEP MEBLOWY DEKO w SĘKOCINIE STARYM poszukuje kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca- handlowiec

Miejsce pracy:
Park handlowy Janki (stoisko reklamowe)
lub
Sękocin Stary (sklep)

OPIS STANOWISKA:
UMOWA ZLECENIE lub O PRACE
- praca w weekendy (sobota oraz niedziela) od godz. 10:00 do godz. 18:00
lub Janki 12:00-20:00

OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta
- dbanie o wizerunek firmy i sklepu
- dbanie o czystość sklepu
- praca na komputerze

Wymagania

WYMAGANIA:
- chęć związania się na min pół roku- a najlepiej jak najdłużej
- wykształcenie nie istotne!
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)

- bliskość miejsca zamieszkania do Sękocina
- uczciwość
- miła aparycja
- umiejętność szybkiego uczenia sie i zapamiętywania
- obsługa komputera

Oferujemy

FIRMA OFERUJE: ·
- miłą atmosferę w zgranym zespole
- swobodę pracy

- wynagrodzenie 10zł godzina na rękę czyli 5 weekendów 800zł + premia od sprzedażny
lub
12zł za godzinę bez premii

Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji- CV TYLKO ze zdjęciem na adres e-mail.

OSOBY TYLKO W 100% ZAINTERESOWANE, CHCĄCE NA STAŁE ZWIĄZAĆ SIĘ Z FIRMĄ, SAMODZIELNE I ODPOWIEDZIALNE!

Wymóg pracy minimum 6 miesięcy