Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Turośń Kościelna
    (18-100)

Praca na stanowisku KOSZTORYSANT - BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) -

Turośń Kościelna

, XANDIA-RAFAŁ SZYBIAK

KOSZTORYSANT - BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) -

Opis stanowiska

KOSZTORYSANT - BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) - NIEPEŁNOSPRAWNI (NR. REF. 14/07/2015)

Wymagania

Wymagania:
umiejętność i doświadczenie w wykonywaniu kosztorysów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych;
Prawo Jazdy kat. B (mile widziane),
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat,
możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, List motywacyjny oraz kopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności na adres e-mail.

Tytuł wiadomości: KOSZTORYSANT - BIAŁYSTOK (Turośń Kościelna) - NIEPEŁNOSPRAWNI (NR. REF. 14/07/2015)
Aplikacje bez podania numeru referencyjnego i informacji o stopniu niepełnosprawności nie zostaną rozpatrzone.