Branża

  • Rolnictwo / Weterynaria

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (maszyny rolnicze)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Przedstawiciel Handlowy (maszyny rolnicze)
Opole

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży rolniczej – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. opolskie

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • aktywna sprzedaż maszyn rolniczych oraz ich części klientom firmy na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy poprzez m.in. dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,
  • realizowanie planów sprzedażowych, negocjacje handlowe, sporządzanie ofert handlowych,
  • bieżące monitorowanie rynku,
  • raportowanie wyników sprzedażowych Dyrektorowi handlowemu.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie najlepiej rolnicze lub techniczne,
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku - atut mile widziany,
  • posiadasz wiedzę z zakresu rolnictwa, agronomii, maszyn rolniczych,
  • potrafisz budować pozytywne, długofalowe relacje z klientami ,
  • cechują Cię: zaangażowanie, zorientowanie na cel, a także umiejętności: komunikacyjne, negocjacyjne,  organizacji i planowania pracy własnej,
  • znasz dobrze obsługę komputera, głównie pakiet MS Office (przygotowywanie ofert handlowych),
  • posiadasz prawo jazdy kat. "B".

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie podstawowe +premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop,  samochód),
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez m.in. udział w szkoleniach techniczno-handlowych.