Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Tarnowskie Góry
    (42-600)

Praca na stanowisku Pomoc biurowa/specjalista ds. rekrutacji

Tarnowskie Góry

, Agencja Pracy Fach Work Sp.zo.o.

Pomoc biurowa/specjalista ds. rekrutacji

Opis stanowiska

Do swojego biura w Tarnowskich Górach poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji.

Charakter pracy:
- rekrutacja i selekcja pracowników,
- tłumaczenia, rozmowy z pracownikami (język niemiecki),
- obsługa telefoniczna biura.

Wymagania

Wymagania:
- Status studenta,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra znajomość środowiska MS Office,
- rzetelność i wytrwałość w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
- komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę na ½ etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- jasno określony przebieg pracy i stale rozwijany zakres obowiązków,
- możliwość praktycznego poznania wielu aspektów doradztwa personalnego realizowanego na zlecenie zagranicznych pracodawców,

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”