Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Suchy Las
    (62-002)
  • Warszawa
    (00-686)
  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Kierownik Projektu

Suchy Las i inne lokalizacje

, Business Consulting Center sp. z o.o.

Opis działalności firmy

BCC jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach związanych z systemami SAP i w outsourcingu IT. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers.

Kierownik Projektu

Opis stanowiska

Do zadań i obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:

  • przygotowywanie ofert i udział w sprzedaży projektów
  • zarządzanie projektami wdrożeniowymi SAP
  • udział w projektach wewnętrznych badań i rozwoju, w tym opracowywanie nowych produktów i usług

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy na temat całości systemu SAP (powiązania i integracja międzymodułowa, platforma techniczna, ABAP)
  • doświadczenia w realizacji projektów wdrożeniowych jako kierownik projektów
  • wykształcenia wyższego
  • biegłej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego, francuskiego

Preferowani będą kandydaci, którzy:

  • posiadają dodatkowo doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych jako konsultant aplikacyjny SAP
  • mogą przedstawić referencje od zadowolonych klientów
  • posiadają jasną wizję swojego rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia
  • środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu
  • udział w unikalnych projektach wdrożeniowych SAP dla największych grup kapitałowych w kraju oraz przedsiębiorstw zagranicznych
  • konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzenia zależny od poziomu kompetencji oraz aktywności

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego online: https://rekrutacja.bcc.com.pl