Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystent ds. Sprzedaży i Administracji

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Asystent ds. Sprzedaży i Administracji
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy ogólno-budowlanej i dystrybutora marek premium z zakresu stolarki otworowej - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

- organizowanie i koordynowanie pracy w biurze,

- obsługa dokumentów, przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie umów,

- składanie i kontrola zamówień,

- wsparcie dla przedstawiciela handlowego,

- kontakt z Klientem.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

- jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, sumienną i skrupulatną,

- potrafisz dobrze obsługiwać sprzęt biurowy, a także pakiet MS Office (Word, Excel itp.),

- posiadasz prawo jazdy kat.B,

- posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym - atut mile widziany.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

- rozwój w zakresie pracy z Klientem,

- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie we Wrocławiu,

- wynagrodzenie 2000 – 2200 netto + wynagrodzenie prowizyjne.