Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Reykiawik
    (Islandia)

Praca na stanowisku Operator żurawia wieżowego, elektromonter, monter GK - gipsiarz,,

Cała Polska

, PHU FIRMA Jacek Łukaszuk

Opis działalności firmy

Biuro Pośrednictwa Pracy Zagranicą.

Operator żurawia wieżowego, elektromonter, monter GK - gipsiarz,,
Cała Polska

Opis stanowiska

Bioro pośrednictwa pracy za granicą zatrudni u pracodawcy islandzkiego na budowach niżej wymienionych fachowców:

1. operatorów żurawi wieżowych,
2. elektromonterów z uprawnieniami do 400V,
3. monterów płyt GK i prac wykończeniowych,
4. cieśli szalunkowych w systemach PERI, DOKA

Wymagania

Profesjonalizm, fachowość, doświadczenie, znajomość angielskiego będzie dużym atutem.

Oferujemy

Szczegółowe informacje o warunkach i terminach zatrudnienia będą udzielane po przesłaniu CV