Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (41-200)

Praca na stanowisku Technolog maszyn i urządzeń

Sosnowiec

, LINK CONSULTING

Opis działalności firmy

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne - skuteczni i konkurencyjni od 1999r.

Technolog maszyn i urządzeń
Sosnowiec

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ustabilizowanej pozycji na rynku, poszukujemy zmotywowanego pracownika na stanowisko Technologa Maszyn i Urządzeń

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:

  • wdrażanie nowych procesów technologicznych na wydziale gum,
  • projektowanie i modyfikacja oprzyrządowania maszyn i urządzeń,
  • nadzór technologiczny nad pracą maszyn i urządzeń,
  • ulepszanie i modyfikowanie istniejących technologii produkcji,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną,
  • prowadzeniu konsultacji za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonicznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • doświadczenie na stanowisku technologa maszyn i urządzeń lub pokrewnym (mile widziane na wydziale wtryskarek),
  • praktyczna znajomość pracy w środowisku CAD – SolidWorks, ProE, Autocad
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć ciągłego doskonalenia się.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.