Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa (Praga-Północ)
    (03-455)

Praca na stanowisku Specjalista ds. projektów unijnych

Warszawa (Praga-Północ)

, WIGE Consulting Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą doradczą, działającą w obszarze finansów i funduszy unijnych. Dlatego wszystko, co robimy, to pomoc naszym Klientom realizować ich potrzeby i wizje. Nasza wizja rzetelnej i profesjonalnej Firmy doradczej zapewniającej najwyższej, jakości kompleksowe usługi, ukierunkowana jest na osiągnięcie wszelkich potrzeb w zakresie rozwoju naszych Klientów. Jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu.W codziennej pracy stosujemy następujące zasady: każdy Klient jest dla nas najważniejszy patrzymy i wybiegamy w przyszłość kreatywnie myślimy o potrzebach Klienta stawiamy na uczciwość, rzetelność i profesjonalizm   Oferta WIGE Consulting związana jest z szeroko pojętym doradztwem biznesowym. Działamy w obszarach doradztwa:  Doradztwo unijne – fundusze strukturalne, programy   operacyjne, dofinansowania,  Doradztwo biznesowe,  Doradztwo finansowo – księgowe,  Doradztwo informatyczno – wdrożeniowe,  Doradztwo we wdrożeniach systemów jakości    ISO 9001:2000,  Doradztwo we wdrożeniach systemów   Bezpieczeństwa i bezpieczeństwa higieny pracy  Doradztwo we wdrożeniach systemów zarządzania   ochroną środowiska  Audyty operacyjne

Specjalista ds. projektów unijnych

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy i pozyskiwaniem kolejnych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalisty ds. Funduszy UE

Zakres obowiązków:

* przygotowywanie wniosków/aplikacji w sprawach pozyskania funduszy unijnych i opracowywanie niezbędnych dokumentów;

* prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków unijnych;

* bieżąca obsługa administracyjna projektu pod względem przepływu dokumentów;

* przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń;

* opracowywanie merytoryczne opinii i załączników do wniosków o dofinansowanie;

* analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich;

* doradztwo przy realizacji działań informacyjnych i promocyjnych funduszy europejskich; * przygotowywanie ofert współpracy i umów z klientami Wige;

* opracowywanie informacji dla klienta na podstawie ogłoszonych konkursów.

Wymagania

Od naszych pracowników wymagamy:

* bardzo dobrej znajomości pakietu Office;

* myśleniea analitycznego, rzetelności i terminowości;

* samodzielności;

* dobrej organizacji pracy, dokładności i staranności;

* mile widziane jest również doświadczenie z zakresu pozyskania i rozliczania projektów finansowanych ze środków unijnych.

Oferujemy

Oferujemy:

* odpowiedzialną i stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole;

* szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

* możliwość rozwoju zawodowego;

* przyjazną atmosferę w pracy.