Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kierownik produkcji ( branża poligraficzna )

Warszawa

, Level Work

Kierownik produkcji ( branża poligraficzna )
Warszawa

Opis stanowiska

• zarządzanie i koordynowanie pracy drukarni,

• realizacja planów produkcyjnych oraz celów w zakresie wydajności, jakości i terminowości,

• monitorowanie procesów produkcyjnych praz nadzór nad ich realizacją,

• zarządzanie 40 osobowym zespołem.

Wymagania

• minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży poligraficznej,

• wykształcenie poligraficzne,

• bardzo dobra znajomość druku offsetowego,

• znajomość parku maszynowego (wydajność maszyn, jakość druku itp.),

• znajomość systemu zarządzania kolorem (Color management),

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. C1.

Oferujemy

• umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności,

• możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• świadczenia socjalne + dodatki do wynagrodzenia,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą linku aplikacyjnego: