Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku HANDLOWIEC

Łódź

, Flexidea

Opis działalności firmy

FLEXIDEA to zespół profesjonalistów i praktyków na rynku pracy.W bieżącej działalności dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej pracy odpowiadamy na wyjątkowe, niestandardowe i dynamiczne potrzeby personalne.Od 2006 roku, naszą siłą jest wyjątkowe zorientowanie nie tylko na oczekiwania klientów, ale również kandydatów i pracowników. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy cenionym partnerem biznesowym oraz atrakcyjnym pracodawcą na lokalnym rynku pracy.

HANDLOWIEC
Łódź

Opis stanowiska

Poszukujemy nie tylko doświadczonych handlowców zorientowanych na sukcesy i bardzo wysokie premie, ale jesteśmy otwarci na kandydatów dla których trening i szkolenia będą dodatkową wartością i dobrym wstępem do rozpoczęcia kariery zawodowej w charakterze handlowca.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy

Jeśli jesteś:

  • Zorientowany na wysokie wynagrodzenie bezpośrednio związane z wysokimi wynikami
  • Masz zdolności sprzedażowe
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą

Zapraszamy do aplikowania i udziału w procesie rekrutacyjnym