Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Haren
    (Niemcy)

Praca na stanowisku PRACA DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW (K/M) NA OKRES FERII ZIMOWYCH - NIEMCY

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

PRACA DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW (K/M) NA OKRES FERII ZIMOWYCH - NIEMCY
Haren

Opis stanowiska

Chcesz sobie dorobić podczas ferii zimowych? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta studentów na okres świąteczny na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

       Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania

  • Wytrzymałości fizycznej
  • Pełnoletności - wymóg konieczny
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 10,65 € brutto/h oraz dodatki i premie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora