Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Programista PHP

Cała Polska

, Ligo Headhunters

Programista PHP
Cała Polska

Opis stanowiska

Programista u nas nie tyka front-endu, czyli tego czego zazwyczaj nie lubi. Zajmuje się tym na czym się zna najlepiej - PHP i MySQL. Od HTML/CSS/JS jest front-endowiec. Pracujemy na frameworku Zend 2 (niedawno przeszliśmy z 1). Więc idealny kandydat dla nas zna Zend 2, ale otwarci też jesteśmy na fachowców w wersji 1, którzy mają ambicję do przejścia na Zend 2.
Projekty tworzone są na własnym CMSie, właśnie na Zend 2.Projekty są bardzo zróżnicowane - od małych realizacji jak strony firmowe i produktowe, przez średnie jak serwisy tematyczne aż po duże aplikacje webowe czy systemy komunikacji wewnętrznej. Różne branże. Ciekawostką jest, że dodatkowo jesteśmy małym wydawcą - MamStartup i NowyMarketing to nasze tytuły.
Mocno stawiamy na jakość - myślenie o projekcie, projektowanie, tworzenie oprogramowania. Lubimy być dumni z tego co robimy. Unikamy projektów „na wczoraj”. Średnia z ostatniego roku to raptem 15 nadgodzin na pracownika (w ciągu całego roku!). Nie ma praktycznie mowy o siedzeniu wieczorami, weekendami.

Wymagania

-    PHP5, MySQL, Oracle, HTML, Java Script, Zend Framework, CSS

Oferujemy

-    wynagrodzenie 5,000-6,000 zł netto
-    umowa o współpracy B2B lub umowa o dzieło
-    możliwość rozwoju zawodowego