Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Przedstawiciel Handlowy
Białystok

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

Pozyskanie klientów na terenie Litwy, Łotwy Estonii (możliwa też jest współpraca z Obwodem kaliningradzkim)

Profesjonalna obsługa klienta i realizacja sprzedaży asortymentu

Nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami w zakresie sprzedaży

Raportowanie osiągniętych efektów dotyczących podejmowanych działań do centrali firmy

Wymagania

Wśród potencjalnych pracowników będziemy poszukiwać osób posiadających poniższe kwalifikacje:

Wykształcenie min. średnie

Minimum 12 miesięcy doświadczenia pracy w handlu

Prawo jazdy kat. B wraz z umiejętnością praktyczną prowadzenia pojazdu

Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Dynamizm oraz pozytywne nastawieniem do zmian

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Znajomość obsługi pakietu MS Office

Atutami przyszłego pracownika będą:

Znajomość branży metalowej

Znajomość języka litewskiego na poziomie bardzo dobrym

Znajomość języka rosyjskiego na poziomie dobrym

Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

 W zamian za realizację celów sprzedażowych oraz zaangażowanie oferujemy:

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o unikatowej ofercie produktów na rynku litewskim

Umowę o pracę

Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Premię za realizację planów sprzedaży i dodatkowe zaangażowanie

Kulturę organizacyjną wobec współpracowników opartą na wartościach; szacunek, uczciwość, życzliwość