Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Praca na stanowisku MS Exchange Online/On-Prem Engineer

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

MS Exchange Online/On-Prem Engineer
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Proaktywną pracę w zespole nad rozwiązywaniem problemów technicznych poszczególnych klientów w obszarze Ms Exchange,
  • Biegłe posługiwanie się powierzonymi narzędziami, doszkalanie pracowników w obsłudze tych technologii i wsparcie klienta w ramach użytkowania systemów,
  • Poszerzanie wiedzy na temat środowiska i oczekiwań klientów celem dostarczania usług najwyższej jakości,
  • Rekomendowanie najlepszych rozwiązań przełożonym i wykorzystywanie tej wiedzy w codziennych obowiązkach,
  • Przestrzeganie procedur, doradztwo w zakresie sprawnego rozwiązywania problemów i dokumentowanie podejmowanych działań.

Wymagania

  • Doświadczenia w użytkowaniu Microsoft Exchange Server 2010 / 2013, zarówno online jak i lokalnie,
  • Znajomości skryptów Powershell,
  • Wiedzy i doświadczenia z głównymi funkcjami aplikacji Outlook, Lync, Outlook Web, Mobile Devices, Office365,
  • Umiejętności stworzenia profesjonalnej relacji z klientem,
  • Biznesowego podejścia i znajomości zagadnień SLA,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Gotowości do wykonywania pilnych zadań w niestandardowych godzinach.

Oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance,
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • Ciągły rozwój w zakresie najnowszych produktów, systemów i infrastruktury, dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.